نظرسنجی   سوالات متداول    پرسش و پاسخ     تابلو اعلانات   نقشه سایت   نمای اصلی  
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
دفتر تالیف کتاب های ابتدایی و متوسطه نظری
 
 
 
 


کرگروه باز آموزی معلمان علوم تجربی پایه سوم ابتدایی خوزستان
تاريخ: سه‌شنبه 24 دي 1392  ساعت: 13:04

کارگاه های تخصصی دروس علوم و ریاضی پایه سوم ابتدایی با حضور آموزگاران پایه سوم ابتدایی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در تاریخ 19/10/92 در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد
کارگاه های تخصصی دروس علوم و ریاضی پایه سوم ابتدایی با حضور آموزگاران پایه سوم ابتدایی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در تاریخ 19/10/92 در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز سید بهادر موسوی مدیر این ناحیه هدف از برگزاری این کارگاه های تخصصی را بهبود کیفیت فرآیند یاددهی و یادگیری و آموزش شیوه های نوین تدریس به آموزگاران عنوان کرد.

 وی همچنین با اشاره به اهداف سند تحول بنیادین گفت: امروز در بحث اجرای سند تحول بنیادین و دروس ملی، فراگیران ما باید در کلاس درس نقش فعالی را ایفاء کنند و برای رسیدن به این مهم راهی جز برگزاری کارگاه های تخصصی با حضور مولفین کتب درسی و صاحبنظران نظام تعلیم و تربیت نیست.

 کیانی معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز  در این خصوص گفت: تغییرات به عمل آمده در کتب، اجرای سند تحول بنیادین و طرح استقرار نظام آموزشی جدید موجب شد تا تغییراتی در کتب درسی مقطع ابتدایی ایجاد گردد که در راستای آموزش عملی نحوه ارائه مطالب درسی؛ با حضور مولفین کتب درسی ریاضی و علوم تجربی پایه سوم ابتدایی؛ کارگاه تخصصی آموزگاران پایه سوم این ناحیه برگزار شد.

  کیانی یادآور شد این کارگاه تخصصی علوم تجربی از ساعت 8 تا 12 صبح و کارگاه تخصصی ریاضیات از ساعت 14 لغایت 17 روز چهارشنبه 18/10/92 در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد و مورد استقبال چشمگیر آموزگاران این پایه قرار گرفت.

مولفین کتب درسی در این کارگاه ها ضمن ارائه مطالب آموزشی و انجام آزمایش های مختلف کتب درسی؛ با برگزاری کارگروهی تخصصی به سوالات همکاران پاسخ دادند.


منبع خبر :   روابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه 2 اهواز

تصاویر مرتبط :
بازگشت به ليست اخبار